WYSTAWA

"Szkoła to klucz do przyszłości,
bez którego nie otworzymy żadnych drzwi"

Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego oraz zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej biblioteka zorganizowała wystawę o polskiej szkole. W holu głównym można zobaczyć ciekawe eksponaty związane ze szkołą przeszłości i teraźniejszości.

Zapraszamy również do zapoznania się w bibliotece z gazetką ścienną: "Szkoła na wesoło"

NOWE KSIĄŻKI

W tym miesiącu dodaliśmy do naszego księgozbioru 108 nowych książek. Wszystkie zostały nam podarowane przez naszych czytelników. Dziękujemy uczniom, nauczycielom i rodzicom - naszym darczyńcom - za wzbogacenie naszego zbioru.

GAZETKA "DZIEŃ URODY"

Z okazji Międzynarodowego Dnia Urody (12 września) Klub Miłośników Książek (Małgosia Grzenkowicz, Kasia Chorązka, Szymon Langa, Oliwia Działowska, Julia Naczk, Agnieszka Kijowska) przygotował gazetkę ścienną związaną z urodą.