Kółko plastyczne

Kolorowe, wiosenne i ćwierkające prace. Ach jaka piękna wystawa powstała 🐦🦋🐛🐌🐝⚘️

16. 04. 2024 r.

Kolorowe samoloty

Na zakończenie tematyki o środkach transportu klasa 3a wykonała kolorowe samoloty 🙂

16. 04. 2024 r.

Klasa Ic i nasze pacynki

Bawimy się w teatr lalkowy, umiemy się kulturalnie zachowywać na przedstawieniach, elegancko się ubieramy na spotkanie z aktorami.

15. 04. 2024 r.

Konkurs plastyczny

Szkoła Podstawowa nr 31 w Gdyni oraz Rada dzielnicy Cisowa zapraszają do udziału w konkursie plastycznym.

15. 04. 2024 r.

Wiosennie w klasie 3d 🌸🌸🌸

12. 04. 2024 r.

Wycieczka do Helu

Nasi najmłodsi w czwartek byli, na wycieczce w Helu. Odwiedzili fokarium, uczestniczyli w zajęciach na temat fok, które mieszkają w Morzu Bałtyckim. Pogoda była bajeczna, więc czas wolny spędzili na szukaniu muszelek i kopaniu w piasku na pobliskiej plaży.

Filmik >

12. 04. 2024 r.

Kredowe grafiki

Uczniowie klasy I b wykorzystali piękną pogodę na wykonanie kredowych grafik inspirowanych lekturą "Nie płacz koziołku".

Wiosenne prace 3c

Dzisiaj budki lęgowe.

"Brzechwolandia"

Klasy pierwsze na przedstawieniu.