Pada śnieg, pada śnieg

A klasa III szaleje😄

Dwie dziewczynki leżące na śniegu.

01. 12. 2023 r.

Wróżby andrzejkowe

Dziś w wielu klasach odbyły się wróżby andrzejkowe, było gwarno i wesoło, trochę poważnie i trochę śmiesznie. Niektóre klasy wybrały się do kina na wzruszający i pełen magicznych wydarzeń film "Życzenie".

Niebieskie tło, granatowe litery, Grafika: stojący chłopiec.

30. 11. 2023 r.

Dyskoteka andrzejkowa klas trzecich

Dyskoteka andrzejkowa klas trzecich. Wspólne zabawy, tańce w rytm znanych przebojów, fotobudka i wspaniały klimat. To było bardzo roztańczone popołudnie:)

Dyskoteka andrzejkowa.

Galeria zdjęć cz. I>             Galeria zdjęć cz. II>

30. 11. 2023 r.

Kółko plastyczne

Kółko plastyczne klas młodszych już w tematyce świątecznej. Bardzo lubiane przez dzieci obrazki piaskowe oraz nowość malowanie na płótnie. "WENA - świat nauki i zabawy" dziękujemy - radość tworzenia bezcenna. Serdecznie pozdrawiamy Pana Krzysztofa G., który obrazki nam dostarcza. Zostało mi kilka obrazków - serdecznie zapraszam chętnych do sali 29c.
Monika Marat

Sala lekcyjna - dzieci wykonujace prace plastyczne.

Galeria zdjęć cz. I>             Galeria zdjęć cz. II>

Z cyklu - poznajemy lektury

Detektyw Pozytywka - 2c.

Prace dzieci - namalowane katusy w doniczka.

28. 11. 2023 r.

Wyniki szkolnego konkursu kółka plastycznego
- nagrodzone Misie

Wyniki szkolnego konkursu kółka plastycznego - nagrodzone Misie. Wszystkie prace były piękne, wszystkim uczestnikom jeszcze raz dziękujemy za pomysłowe wykonanie - ale tak głosowaniem zdecydowały dzieci z klas 0 - 3.

Zimowych zabaw ciąg dalszy

Dzieci klas młodszych wraz z Paniami 😁, w ramach zajęć poddały się zimowym szaleństwom 😁, było extra!!! Co widać na uradowanych buziach 😁🥰

Trzy dziewczynki leżące na śniegu.

Zimowe klimaty

Nie ma jeszcze grudnia, a tu takie zimowe klimaty. Zabawy na śniegu dzieci klas młodszych.

Dzieci bawiące się na śniegu.

27. 11. 2023 r.

Ale to ciekawe...

Parapet, słoiki z wodą, patyczki z nawiniętą włóczką.

24. 11. 2023 r.

Radosny Dzień Misia

Klasa lekcyjna - dużo różnokolorowych pluszowych misów leżących na krzesłach.

Galeria zdjęć cz. I >     Galeria zdjęć cz. II >     Galeria zdjęć cz. III >

24. 11. 2023 r.