Święto Niepodległości

W tym tygodniu w świetlicy szkolnej zgłębialiśmy wiedzę na temat Święta Niepodległości.

Międzynarodowy Dzień Jeża

Z okazji Międzynarodowego Dnia Jeża poznaliśmy kilka faktów o tych zwierzątkach i stworzyliśmy pracę plastyczną ze słonecznika.

10. 11. 2023 r.

Projekt „Akademia Edukatora Klimatu”

Uczniowie klasy 5c przystąpili do projektu „Akademia Edukatora Klimatu”, realizowanego przez gdyński Experyment.

Konkurs „Charakterystyczne symbole Wlk. Brytanii
i Irlandii Pn. oraz Niemiec”

25 uczniów wzięło udział w konkursie „Charakterystyczne symbole Wlk. Brytanii i Irlandii Pn. oraz Niemiec”.

Klasa 2c

Spotkanie z komputerami

Przygotowania klasy 3d do Narodowego Święta Niepodległości.

Najlepszy czytelnik

Miło nam poinformować, że zostały wręczone dyplomy oraz nagrody najlepszym czytelnikom naszej szkoły w październiku.

Zajęcia w Bibliotece Cisowa

Zabawy jesienne z kasztanami, kodowanie na macie.

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny
„Olimpiada Wiedzy Archimedes.plus”

Dzisiaj w naszej szkole odbył się ogólnopolski konkurs matematyczny „Olimpiada Wiedzy Archimedes.plus”.

Zajęcia umuzykalniające

Zajęcia umuzykalniające z Panem Jackiem.