ŚWIETLICA SZKOLNA
Świetlica czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30 - 17.00
Z życia świetlicy
ZAPISY DZIECI DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Zapisy dzieci do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2016/2017 od 1 czerwca 2016 r.
do 24 czerwca 2016 r. w godzinach pracy świetlicy szkolnej.
Od 1 września 2016 r. karty przyjmowane będą przez cały rok szkolny według potrzeb rodziców (opiekunów).

Do pobrania:
KARTA ZGŁOSZENIOWA
REGULAMIN ŚWIETLICY
SYSTEM KONSEKWENCJI OBOWIĄZUJĄCY W ŚWIETLICY SZKOLNEJ WYNIKAJĄCYCH
Z ŁAMANIA PRZEZ UCZNIÓW NORM I ZASAD POSTĘPOWANIA

Dzieci ze świetlicy wraz z wychowawcami dołączyły pierniczki i ozdoby świąteczne, które zostały sprzedane na szkolnym kiermaszu. Kwota uzyskana ze sprzedaży została przekazana na Hospicjum Dla Dzieci w Gdyni "Bursztynowa Przystań".

Galeria zdjęć

Na holu głównym oraz przed świetlicą pojawiły się piękne, świąteczne gazetki, zapraszamy do ich obejrzenia.

Mikołajki:-)

W poniedziałek dzieci w oczekiwaniu na Mikołaja ubrały choinkę. Świetliczaki były szczęśliwe, gdy przybył gość z workiem prezentów, które mogły same otworzyć i przetestować:-)
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wizyty Mikołaja:-)

4 grudnia zakończyliśmy akcję "Pomagamy zwierzętom przetrwać zimę".
Dzieci ze świetlicy przygotowały plakaty, które miały zachęcić do włączenia się w pomoc dla zwierząt.
Zebraną karmę, miski i koce zawieźliśmy do schroniska dla zwierząt "Ciapkowo" w Gdyni.
Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.

« Nowsze wpisy           Starsze wpisy »