dataMIĘDZYNARODOWY DZIEŃ ZIEMI

Prace uczniów

dataOGŁOSZENIE O KONKURSIE

dataZAPRASZAMY PTAKI DO GDYNI

Czterech uczniów klas IV - VI wzięło udział w konkursie ogłoszonym przez Wydział Środowiska Urzędu Miasta Gdyni „Zapraszamy ptaki do Gdyni”, aby wziąć udział w konkursie należało wykonać karmnik lub budkę lęgową.

16 marca 2014 rozstrzygnięto konkurs, wyróżnienie otrzymał Marcin Glapiński z klasy VIA.

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie uczniom i ich rodzicom, dziadkom, opiekunom, którzy pomogli w wykonaniu prac.

dataWYNIKI KONKURSU

31 marca br. w Centrum Nauki Eksperyment w Gdyni, odbył się finał konkursu ekologiczneg „Pokonaj Smoga”.

Konkurs był organizowany w ramach projektu „ Czyste powietrze Pomorza” po raz drugi. Organizatorem konkursu był Urząd Miasta Gdyni oraz EDF Polska S.A.

W konkursie naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas III-VI, którzy rozwiązywali test dotyczący: przyczyn i skutków zanieczyszczeń powietrza, sposobów produkcji energii i jej oszczędzania.

11 kwietnia odbyła się Gala wręczania nagród za wyniki osiągnięte w konkursie.

Wyniki konkursu:

II miejsce wśród uczniów klas III zdobył Mateusz Mazur (klasa III A), który otrzymał dyplom i nagrody rzeczowe.

Wyróżnienia otrzymali:

Tomasz Konys i Szymon Sass z klasy IVA
Kuba Gajewski z klasy VB
Jagoda Błażejewicz z klasy VIC.

Wszyscy wyróżnieni, otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

Dyplomy za udział i gadżety otrzymali:

Kamil Barlikowski z klasy III
Jakub Stelmaszuk z klasy VA
Julia Kunkel z klasy VIB.

Nasza szkoła zdobyła wyróżnienie oraz nagrody rzeczowe - szkolne pomoce dydaktyczne.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

dataOGŁOSZENIE SAMORZĄDU SZKOLNEGO

Regulamin kampanii rowerowej maj 2016 r.

dataOGŁOSZENIE SAMORZĄDU SZKOLNEGO

« Nowsze wpisyStarsze wpisy »