dataBOŻE NARODZENIE

dataPODZIĘKOWANIE

Miło nam poinformować, że w tegorocznej zbiórce Góra Grosza zebraliśmy

417 zł 18 gr!

Dziękujemy Wam wszystkim za zaangażowanie w akcję!

dataMIKOŁAJKOWE WYJŚCIE DO U7

dataWYJŚCIE KLASY VI A DO WALKOUT

Siódmego grudnia całą klasą wybraliśmy się do Walkout - Real Escape Games, gzie mieliśmy okazję przećwiczyć nasze mózgi w sposób inny niz zwykle. Na próbę zostały wystawione nie tylko nasze umiejętności logicznego myhślenia, lecz przede wszystkim zdolność pracy w zespole. W 6 i 7 osobowych wkroczylismy do pomieszczeń pełnych zagadek, szyfrów i różnego rodzaju łamigłówek. Mieliśmy 60 minut na ich rozwiązanie. Zadania były trudne i stanowiły dla nas prawdziwe intelektualne wyzwanie, ale w chwilach gdy nasze umysły się zawieszały, pomocą służyły nam podpowiedzi. Po dobraniu się w grupy, nastąpiło losowanie pokoi, w których miała być rozgrywka.

Ze wsparciem kolegów i koleżanek udało nam się przezwyciężyć większość wyzwań. Wszyscy świetnie się bawili - zabawa ta stanowiła ciekawe urozmaicenie i była okazją do umocnienie naszych koleżeńskich więzi. Wszyscy bawiliśmy się świetnie i z chęcią poszlibyśmy jeszcze raz do Walkout - Real Escape Games.

dataOGŁOSZENIE O KONKURSIE

dataZAPRASZAMY PTAKI DO GDYNI

dataNOC FILMOWA w 6B

4 grudnia klasa 6B wraz z wychowawcą spotkała się w piątek wieczorem by wspólnie pooglądać filmy, porozmawiać, pośmiać i w ten nietypowy sposób uczcić Mikołajki. Obozowisko zostało rozbite w sali 36a (dziękujemy p. Pienczke za zaufanie:)), a filmy oglądaliśmy na tablicy multimedialnej. Wieczór, a raczej noc zakończyła poduszkowa bitwa. Bawiliśmy się wyśmienicie:)