dataKOLOROWY TYDZIEŃ

dataOLIMPUS

dataOGŁOSZENIE

We wtorek 27 października 2015 r. w holu głównym odbędzie się się kiermasz używanych książek i czasopism.

1 książka - tylko 1 złoty!

1 czasopismo - tylko 50 gr.

Może znajdziesz coś dla siebie???

dataINFORMACJA O KONKURSIE

Zapraszamy uczniów do udziału w V Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczo-Informatycznym Myszka Z organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 40.

Osoby chętne zgłaszają się do nauczycieli przyrody lub informatyki do dn. 4 listopada 2015 r.

Etap szkolny konkursu odbędzie się 6 listopada 2015 r.

Zakres zagadnień przyrodniczych i komputerowych dostępny jest w regulaminie.

dataINFORMACJA O PROJEKCIE

PROJEKT EDUKACYJNY LIDER LOKALNEJ EKOLOGII

Nasza szkoła w roku szkolnym 2015/2016 po raz kolejny przystąpiła do realizacji projektu edukacyjnego Lider Lokalnej Ekologii prowadzonego przez Komunalny Związek Gmin „Dolina Redy i Chylonki”.

Wszystkie zadania w ramach projektu realizowane będą pod hasłem

„Eko konsument zasobów, dóbr i usług
człowiek w harmonii z przyrodą”

i skierowane będą do uczniów oraz ich rodziców.

Odbędą się liczne konkursy o różnorodnym charakterze, do udziału w których serdecznie zachęcamy.

O wszystkich planowanych działaniach będziemy informować na bieżąco na stronie internetowej szkoły.

Opiekunowie projektu
Ewa Mejer
Hanna Miotke

dataCHRZEST KLAS IV

1 października w Adventure Park Kolibki klasy IV przeszły dzielnie Chrzest klas IV, zorganizowany przez Samorząd Szkolny i tym samym zostały przyjęte oficjalnie w szeregi klas IV-VI. Każda klasa wraz z instruktorem przeszła szczereg sprawnościowych konkurencji, które wymagały współpracy w grupie i wzajemnego wsparcia. Impreza uwieńczona była wręczeniem oficjalnych dyplomów i ogniskiem. Zabawa była świetna, a czwartaki spisały się doskonale!

dataPODARUJ BAJKĘ BIBLIOTECE

dataTROLLEY DAY 2015

Dnia 25 września, przedstawiciele klas 5 skorzystali z zaproszenia Szkoły Podstawowej nr 10 i udali się na warsztaty Trolley Day 2015 organizowane w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju. Uczniowie SP 10 wraz z uczniami naszej szkoły wzięli udział w pogadance o zasadach ekonomicznego, bezpiecznego i ekologicznego korzystania z samochodu oraz dzięki prezentacji dr Marcina Wołka dowiedzieli się o zaletach komunikacji trolejbusowej w Gdyni. Następnie specjalnie przygotowanym trolejbusem przejechali do zajezdni trolejbusowej w Gdyni, gdzie zapoznali się z jej działaniem i mieli okazję poznać trolejbusy od innej strony.
Spotkanie uwieńczono rozdaniem upominków. Dziękujemy SP 10 za zaproszenie i do zobaczenia za rok!

dataOGŁOSZENIE SAMORZĄDU SZKOLNEGO

« Nowsze wpisyStarsze wpisy »