UKOŃCZONY MURAL

Kółko plastyczne prowadzone przez p. Agnieszkę ukończyło mural w holu przed świetlicą szkolną. Kolorowa dekoracja sprawiła, że hol wygląda weselej, przyjemniej i estetyczniej.

KONKURS RECYTATORSKI

12 kwietnia odbyła się kolejna edycja Szkolnego Konkursu Recytatorskiego organizowanego przez bibliotekę szkolną „Pod zieloną żabą”.

Temat konkursu iście wiosenny i nawiązujący do budzącej się wiosną przyrody „Co fruwa i hasa po polach i lasach”.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Szczególnie licznie wystąpili reprezentanci klas pierwszych.

1050 ROCZNICA CHRZTU POLSKI

Z okazji obchodzonej w kwietniu 1050 rocznicy Chrztu Polski biblioteka szkolna przygotowała w holu głównym szkoły wystawę poświęconą temu wydarzeniu. Zachęcamy do zapoznania się z nią.

UPIĘKSZAMY SZKOŁĘ

Biblioteka szkolna ma swój stały udział w upiększaniu szkoły. Pani Agnieszka wraz z kółkiem plastycznym, tym razem przygotowała kolorowe plakaty, które zawisły w witrynach nieczynnego sklepiku szkolnego. Plakaty reklamują profile naszych klas gimnazjalnych.

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS „KRONIKI ARCHEO”

Po raz trzeci biblioteka szkolna „Pod zieloną żabą” wzięła udział w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym „Kroniki Archeo” organizowanym przez Gimnazjum nr 1 w Gdyni. Naszą szkołę reprezentowały uczenice klasy VI C: Jagoda Błażejewicz i Kinga Lesner. Uczennice rozwiązały test składający się z ok. 50 pytań dotyczących znajomości książek z serii „Kroniki Archeo”. Konkurencja była bardzo duża, zajęliśmy zaszczytne czwarte miejsce. Dziewczynom serdecznie gratulujemy!

JAK CZYTALIŚMY W KWIETNIU