Wiosna i święta w bibliotece

Wiosnę i Wielkanoc powitałyśmy okolicznościowym wystrojem tablic ogłoszeniowych w bibliotece i holach szkoły.

Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy
"Seria niefortunnych zdarzeń"

17 kwietnia 2013 r. w bibliotece Gimnazjum nr 1 w Gdyni uczennice naszej szkoły (Patrycja Sikora i Marta Płuciennik z kl. IV A)zdobyły III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym.
Uczestniczki konkursu przygotowała pani Lucyna Kisiel.

LAUREATKOM GRATULUJEMY!!!

Link z wynikami:

Warsztaty plastyczne w Miejskiej Bibliotece Publicznej

W kwietniu i w maju klasy III A, III B, III C wzięły czynny udział w warsztatach plastycznych zorganizowanych we współpracującej z nami Filią nr 18 Biblioteki Publicznej. Zajęcia prowadziła plastyk, ilustratorka, nauczycielka w Liceum Plastycznym w Gdyni pani Małgorzata Jarocka.
Zajęcia w każdej klasie zainspirowane były innym pomysłem związanym z ilustrowaniem książek ( przekształcanie: plam, liter, odcisków dłoni w ilustracje). Dzieci chętnie brały udział w warsztatach, a w swoich pracach wykazały się niejednokrotnie dużą pomysłowością i kreatywnością.
Wszystkie prace kolejno były umieszczane na wystawie w salach biblioteki.

Do początku strony