LOTERIA FANTOWA

14 maja odbyła się loteria fantowa. Zainteresowanie przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom za udział, darczyńcom za fanty (polecamy się na przyszłość), uczennicom klasy VI (Paulinie Czerwonce, Patrycji Sikorze, Jagodzie Pellowskiej, Oliwii Skowrońskiej) za pomoc w organizacji.

Za środki pozyskane z loterii zakupiłyśmy cztery nowe pufy oraz kilkanaście książek.

WYSTAWY

Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z wystawami przygotowanymi przez bibliotekę szkolną. W holu głównym szkoły wystawę poświęconą rodzinie oraz wystawy w holu przed biblioteką i w czytelni promujące bibliotekę szkolną i czytanie.

NOC W BIBLIOTECE

29 maja odbyła się długo oczekiwana przez uczniów “Noc w bibliotece”. Tak jak poprzednio zaprosiłyśmy wybranych uczniów współpracujących z biblioteką szkolną.

Pragniemy dodać że nasze nocowanie w bibliotece odbyło się w ramach ogólnopolskiej akcji “Noc bibliotek”. Nasza biblioteka została oficjalnie zarejestrowana na stronie organiztora.