PASOWANIE NA CZYTELNIKA

W grudniu do naszej biblioteki zaprosiliśmy wszystkich uczniów klas pierwszych. Do świata książek pierwszaków wprowadzili uczniowie klas starszych, którzy pod kierunkiem pani Małgorzaty Baranowskiej przygotowali przedstawienie pt.: „Piraci w Książkolandii”.

Na lekcji dzieci z klas Ia, Ib, Ic, Id, Ie dowiedziały się o zasadach obowiązujących w wypożyczalni i czytelni. Po uroczystym przyrzeczeniu i pasowaniu wypożyczyły swoje pierwsze książki z biblioteki szkolnej.

CZYTELNICTWO W GRUDNIU

WYSTAWA „O TOBIE ANIELE…”

W holu głównym szkoły zapraszamy do obejrzenia wystawy inspirowanej okresem świątecznym. Zobaczyć można różne eksponaty związane z aniołami.

CZAS OCZEKIWANIA

Grudzień to czas, gdy oczekujemy na Świętego Mikołaja, na Święta Bożego Narodzenia…. Na ten czas życzymy wszystkim czytelnikom Radosnych Świąt, a pod choinką pięknych prezentów, czyli KSIĄŻEK, KSIĄŻEK, KSIĄŻEK!!!