Nasza Rybka - pisanka

Nasza pisanka zajęła 2 miejsce . Bardzo wierzyliśmy w tym roku w sukces pomysłu na rybkę. Podekscytowani czekaliśmy na ogłoszenie wyników. Cieszymy się, że praca naszej szkoły została doceniona. Pomimo trudnego dla szkoły czasu zaowocowała współpraca i zaangażowanie Dzieci, Rodziców i Nauczycieli. Dzięki Wam zdobyliśmy dla szkoły fundusze - a tego nigdy za dużo.

Wielkanocne wspomnienia w grupie 0"b"

Święta wielkanocne już minęły, ale w grupie 0"b" troszkę jeszcze powspominaliśmy: jak odróżnić jajko surowe od ugotowanego, jak powstawały świąteczne prace plastyczne, jak szybko urósł posiany owies oraz czas wykonywania wielkanocnej pisanki w ramach klasowego konkursu. Wszystkie pisanki były pomysłowo wykonane, kolorowe i po prostu bardzo świąteczne, ale głosami jury wygrała pisanka Amelki Z. Gratulujemy! Wszystkie dzieci otrzymały słodkie nagrody pocieszenia, jak również upominki od Wielkanocnego Zajączka (dziękujemy!).

Konkurs "Gdynia oczami jej najmłodszych mieszkańców"

Przedłużamy termin oddawania prac konkursowych "Gdynia oczami jej najmłodszych mieszkańców" dla kl.0-1 oraz najstarszych grup przedszkolnych.

Ostateczny termin dostarczenia prac do SP 48 w Gdyni mija 13.05.2019. (poniedziałek). Jednocześnie chcieliśmy poinformować, iż termin gali wręczenia nagród nie ulega zmianie.

Organizatorzy

Prace należy dostarczyć osobiście do organizatora lub do Moniki Monika Marat do 10 maja. Od wychowawców proszę pobrać kartę uczestnika.

Karta uczestnictwa

Do początku strony

« Nowsze wpisy      Starsze wpisy »