ŚWIETLICOWY KONKURS "PRZEPIS NA DOBREGO KOLEGĘ"

Podziękowanie dla Pani Doroty Kucharskiej od OTOZ Animals

KONKURS CZYTELNICZY DLA KLAS IV - V.

WYNIKI KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO

W dniach 16 i 17 marca w ramach zajęć unijnych z przyrody i biologii uczniowie mieli przyjemność wziąć udział w wydarzeniu Dni Mózgu 2018 na Wydziale Biologii UG.

KONKURS ORTOGRAFICZNY DLA KLAS IV - V

Fabryka Pisanek w Centrum Riviera 2018
Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy oddali głos na naszą pisankę. Niestety nie udało
nam się zająć żadnego miejsca. Nagrody otrzymało jajko smok, miś, świnka,
jajko wiosenne i kaszubskie.To było dla nas nowe, ciekawe i inspirujące doświadczenie.
Dziękujemy Pani Anecie za pomysł na pisankę, dzięki któremu wzięliśmy udział w wydarzeniu a wszystkim dzieciom za doskonałą pracę zespołową. 6 kwietnia pisanka zostanie przekazana szkole i będzie można ją podziwiać na szkolnym korytarzu.

Ruszyły zapisy na młodzieżowy Puchar Gdyni ⚓

Zajęcia adaptacyjne w naszej szkole.

VII Wojewódzki Konkurs dla klas III "Szlakiem polskich legend"

Uczeń klasy III b Michał Brzozowski zdobył nagrodę w gdyńskim konkursie plastycznym "Moje miejsce w Gdyni".

Spotkanie uczniów klasy III b z prezydentem Gdyni.

W oczekiwaniu na wiosnę dzieci wysłuchały opowieści o przyrodzie oraz zrobiły piękne prace plastyczne, które ozdobiły gazetki świetlicowe.

Jadłospis 26. 03. 2018 r. - 28. 03. 2018 r.

Reprezentacja naszej szkoły pod opieką nauczyciela, pani Anety Brzozowskiej-Sykuły, wzięła udział w konkursie FABRYKA PISANEK organizowanym przez galerię RIVIERA w Gdyni.

MIĘDZYŚWIETLICOWY KONKURS EKOLOGICZNY EKO SPRZĘT AGD

Dzień Otwarty dotyczący IV klasy sportowej odbędzie się 24 marca br.

W klasach młodszych przywitano Pierwszy Dzień Wiosny pięknym przedstawieniem przygotowanym przez klasę 3c i 3f oraz kolorową i rozśpiewaną paradą wszystkich klas szkolnym korytarzem. Mamy nadzieję, że w ten sposób przywołaliśmy słoneczna pogodę i zima już nie wróci.

Wycieczka klasy 5 a do Gdańska.

Zapraszamy uczniów klas IV-VII do udziału w IV edycji międzyszkolnego konkursu pt: "Pokonaj Smoga".

Konkurs ortograficzny dla klas IV - VII

Konkurs prac badawczych „Młody Naukowiec”.

Opłaty za obiady za miesiąc kwiecień 2018 r.

Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych na rok szkolny 2018/2019

Prace dzieci klas 0 i I z naszej szkoły przesłane na Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Gdynia oczami jej najmłodszych mieszkańców". Na wybrane do finału przez Jury prace można głosować poprzez "polubienia" na profilu FB Szkoły Podstawowej nr 48 w Gdyni
do dnia 3 kwietnia 2018 r. Zachęcamy do głosowania.

FB SP nr 48 w Gdyni

KONKURS HISTORYCZNO-PLASTYCZNY DLA KLAS I-IV
„POLUBIĆ HISTORIĘ: od Mieszka I do Józefa Piłsudskiego. Wielkie postaci w historii Niepodległej”
KONKURS POD HONOROWYM PATRONATEM WICEPREZYDENTA GDYNI PANA BARTOSZA BARTOSZEWICZA

Dnia 17 marca w naszej szkole odbyły się Dni Otwarte w klasach 0 - 3.

Nowa wystawa w holu głównym szkoły zorganizowana przez bibliotekę szkolną

Jadłospis 19. 03. 2018 r. - 23. 03. 2018 r.

Zapraszamy uczniów do znanej i lubianej akcji - "Kolorowy tydzień"

Warsztaty w Muzeum Emigracji

13 marca 2018 r. w Papugarni odbyły się zajęcia z przyrody i biologii zorganizowane w ramach projektu unijnego.

W nawiązaniu do międzynarodowej akcji ekologicznej: Dzień Ziemi 2018 zapraszamy
po raz kolejny do aktywnego uczestnictwa w X edycji ogólnopolskiej akcji ekologicznej,
pod hasłem: ODDAJ ZUŻYTY TELEFON KOMÓRKOWY

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Świetlicowego „Głębia Bałtyku”

Jadłospis 12. 03. 2018 r. - 16. 03. 2018 r.

Jadłospis 05. 03. 2018 r. - 09. 03. 2018 r.

1 marca - Międzynarodowy Dzień Przytulania Bibliotekarzy

« Nowsze wpisy