ŚWIETLICA SZKOLNA
Świetlica czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30 - 17.00
Z życia świetlicy
ZAPISY DZIECI DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Od 1 września 2016 r. karty przyjmowane będą przez cały rok szkolny według potrzeb rodziców (opiekunów).

Do pobrania:
KARTA ZGŁOSZENIOWA
REGULAMIN ŚWIETLICY
SYSTEM KONSEKWENCJI OBOWIĄZUJĄCY W ŚWIETLICY SZKOLNEJ WYNIKAJĄCYCH
Z ŁAMANIA PRZEZ UCZNIÓW NORM I ZASAD POSTĘPOWANIA

Główna nagroda w konkursie!!!

Miło nam poinformować, że w międzyświetlicowym konkursie plastycznym zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 40 w Gdyni pt.:"Domek królewny lub domek króla" I miejsce zajęła Natalia Nowak.

Serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć pracy.

KAŻDY MOŻE WŁĄCZYĆ SIĘ W AKCJĘ POMOCY DLA DZIECI!!!

Wiosenne prace Świetliczaków pięknie ozdabiają naszą świetlicę:) Zapraszamy do galerii zdjęć.

W środę do naszej szkoły zawitali goście z przedszkola nr 32 "Cisowiaczki". Dzieci ze świetlicy specjalnie dla nich przygotowały przedstawienie pt.: "Z bajką bezpieczniej".

Świetliczaki wcielając się w postacie z bajek pokazały przedszkolakom jakie niebezpieczeństwa mogą ich spotkać. Mimo, iż temat jest poważny sposób przedstawienia został bardzo pozytywnie przyjęty przez dzieci i wszystkim dopisywał dobry humor.

W postacie z bajek wcielili się:

Jaś i Małgosia: Szymon Gliniecki i Hanna Horbik

Czerwony Kapturek: Natalia Serema

Mama Kapturka: Dominika Fetta

Wilk: Wiktor Hannusch

Śnieżka: Małgosia Tokarska

Czarownica: Laura Dolecińska

7 krasnoludków: Szymon Orzeł, Paweł Sierakowski, Michał Graczyk, Gabryś Belka, Gabryś Barela, Dawid Sikora, Staś Sawicki.

Dzień wcześniej zaprosiliśmy na to przedstawienie naszych najbliższych, przyszli rodzice wraz z rodzeństwem, babcie, dziadkowie.

Widownia dopisała, a aktorzy mimo tremy spisali się na medal:)

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Galeria zdjęć

Dzieci z naszej świetlicy biorą udział w międzyświetlicowym konkursie plastycznym pt."Cuda, cudeńka Wielkanocne". Organizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdyni. Prace będą wystawione na kiermaszu szkolnym, a dochód z ich sprzedaży przekazany zostanie Hospicjum im. Św. Wawrzyńca w Gdyni.

Wiosenna twórczość naszych Świetliczaków:)