ŚWIETLICA SZKOLNA
Świetlica czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30 - 17.00
Z życia świetlicy
ZAPISY DZIECI DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Zapisy do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2017/2018 odbywać się będą w dniach 1. 06. 2017 r. - 22. 06. 2017 r. w godzinach pracy świetlicy (6.30 - 17.00)

Do pobrania:
KARTA ZGŁOSZENIOWA
REGULAMIN ŚWIETLICY
SYSTEM KONSEKWENCJI OBOWIĄZUJĄCY W ŚWIETLICY SZKOLNEJ WYNIKAJĄCYCH
Z ŁAMANIA PRZEZ UCZNIÓW NORM I ZASAD POSTĘPOWANIA

REJS PO WAKACYJNĄ PRZYGODĘ

ŻYCZYMY WSZYSKIM ŚWIETLICZAKOM, RODZICOM I PRACOWNIKOM SZKOŁY WSPANIAŁYCH, ZDROWYCH I SŁONECZNYCH WAKACJI

Stowarzyszenie Hospicjum im. Św. Wawrzyńca w Gdyni składa serdeczne podziękowaniem Wszystkim zaangażowanym w akcję pomocy dla chorych dzieci z hospicjum "Bursztynowa Przystań"

WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "ZWIERZĘTA ŚWIATA"

Miło nam poinformować, że w konkursie zorganizowanym przez SP nr 12 w Gdyni "Zwierzęta świata" Konrad Błank zajął I miejsce, Dominika Fetta otrzymała wyróżnienie.

Bardzo serdecznie gratulujemy!!!

PRACE PLASTYCZNE NASZYCH ŚWIETLICZAKÓW NA KONKURS MIĘDZYSZKOLNY "ZWIERZĘTA ŚWIATA" ORGANIZOWANY PRZEZ SP NR 12 W GDYNI

AKCJA POMOCY DLA DZIECI Z HOSPICJUM ZAKOŃCZONA SUKCESEM!!!

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy bezinteresownie pomogli w zbiórce artykułów codziennego użytku dla dzieci z Hospicjum "Bursztynowa przystań" w Gdyni.