ŚWIETLICA SZKOLNA
Świetlica czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30 - 17.00
Z życia świetlicy
ZAPISY DZIECI DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Od 1 września 2016 r. karty przyjmowane będą przez cały rok szkolny według potrzeb rodziców (opiekunów).

Do pobrania:
KARTA ZGŁOSZENIOWA
REGULAMIN ŚWIETLICY
SYSTEM KONSEKWENCJI OBOWIĄZUJĄCY W ŚWIETLICY SZKOLNEJ WYNIKAJĄCYCH
Z ŁAMANIA PRZEZ UCZNIÓW NORM I ZASAD POSTĘPOWANIA

W piątek nasze Świetliczaki miały okazję uczestniczyć w zabawie karnawałowej:) Na balu obowiązywało przebranie, więc było dużo księżniczek, rycerzy i innych postaci z bajek. Dzieci miały okazję brać udział w konkursach: taniec wokół krzeseł, taniec z balonem w parach, taniec na gazecie, wyścig z piłeczką na łyżce.

Dzieci wybrały osoby, które miały najciekawszy strój: wśród dziewczynek wygrała Laura Dolecińska, a wśród chłopców Cyprian Szymko.

Królową balu została Martynka Woyczikowska, a królem Ksawery Golnik.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wspaniałego dnia:)

KONKURS WIEDZY O GDYNI"

15.02. w naszej świetlicy odbył się konkurs. Świetliczaki musiały odpowiadać na pytania związane z naszym kochanym miastem - Gdynią.

Dzieci znały odpowiedzi na większość pytań, gdyż wysłuchały w świetlicy wielu pogadanek związanych z naszym miastem, obejrzały ciekawe albumy.

Najwięcej poprawnych odpowiedzi udzielił:

Stanisław Janeczko, który zajął I miejsce;
II miejsce: Jagoda Nawrot
III miejsce:Małgorzata Tokarska

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i cieszymy się, że poszerzyli wiedzę na temat naszego miasta.

WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU ŚWIETLICOWEGO
"GDYNIA W TRÓJWYMIARZE"

I MIEJSCE: HANNA GRYGIEL SP 21
II MIEJSCE: JAGODA NAWROT SP 31
III MIEJSCE: LENA SIATECKA SP 40

WYRÓŻNIENIA:
JULIA GERASZEK SP 34
GABRYSIA CZARTOWSKA SP 40
OLIWIA LADEMANN SP 31
NATALIA NOWAK SP 31
ZUZANNA KURZYŃSKA SP 31

GRATULUJEMY !!!

Wszystkim autorom prac bardzo serdecznie dziękujemy za trud włożony w ich wykonanie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Galeria zdjęć

W środę do naszej świetlicy zawitał bardzo miły gość: Pan Tomasz Pawłowski - kierownik pociągu w SKM PKP. W ramach projektu "PKP SKM dla najmłodszych" nasze świetliczki poznały tajniki poruszania się na obszarze kolejowym, pojęły wiedzę o bezpieczeństwie i zaletach korzystania z transportu jaki oferuje PKP SKM.
Dzieci dowiedziały się również jakie zadania należą do kierownika pociągu, maszynisty, konduktora i zwiadowcy.
Na pamiątkę spotkania dzieci otrzymały pamiątki związane z koleją.
Świetliczaki zachwycone wizytą podziękowały własnoręcznie zrobioną laurką.