ŚWIETLICA SZKOLNA
Świetlica czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30 - 17.00
Z życia świetlicy
ZAPISY DZIECI DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Zapisy dzieci do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2016/2017 od 1 czerwca 2016 r.
do 24 czerwca 2016 r. w godzinach pracy świetlicy szkolnej.
Od 1 września 2016 r. karty przyjmowane będą przez cały rok szkolny według potrzeb rodziców (opiekunów).

Do pobrania:
KARTA ZGŁOSZENIOWA
REGULAMIN ŚWIETLICY
SYSTEM KONSEKWENCJI OBOWIĄZUJĄCY W ŚWIETLICY SZKOLNEJ WYNIKAJĄCYCH
Z ŁAMANIA PRZEZ UCZNIÓW NORM I ZASAD POSTĘPOWANIA

WITAJ SZKOŁO!

Witamy w roku szkolnym 2015/2016 naszych Kochanych Świetliczaków
oraz ich Rodziców

Na naszej tablicy w głównym holu szkoły pojawiły się pierwsze prace dzieci, serdecznie zapraszamy do ich obejrzenia.

KONKURS PLASTYCZNY „WAKACYJNE WSPOMNIENIA”

Zapraszamy dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej, aby wzięły udział w konkursie plastycznym "Wakacyjne wspomnienia".
Przygotujcie pracę plastyczną dowolną techniką, na dowolnym formacie kartki lub innego materiału, na którym praca będzie wykonywana. Na prace konkursowe czekamy do 30 września 2015 r.

Celem konkursu jest:

- rozwijanie i kształtowanie żywej wyobraźni plastycznej,
- rozwijanie wyobraźni przestrzennej,
- prezentacja talentów plastycznych.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs skierowany jest do dzieci z klas 0-3, uczęszczających do świetlicy szkolnej.
  2. Każdy uczestnik może wykonać 1 pracę dowolną techniką plastyczną na dowolnym formacie kartki lub innego materiału, na którym praca będzie wykonywana.
  3. Prace powinny być opatrzone metryczką zawierającą imię i nazwisko dziecka, wiek.
  4. Prace prosimy składać w świetlicy do 30. 09. 2015 r.
  5. Kryteria oceny prac:
    • pomysłowość, oryginalność i wyobraźnia w zakresie przedstawienia tematu,
    • staranność i estetyka wykonania prac,
    • atrakcyjność wizualna.
  6. Wyłonienie zwycięzców konkursu oraz ogłoszenie wyników nastąpi 2. 10. 2015 r. Prace zostaną wyeksponowane na terenie szkoły. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy, a nagrodzone prace upominki.

Już niebawem pożegnamy lato, a przywitamy nową porę roku - JESIEŃ. Powstała już dekoracja – gazetka zwiastująca zbliżającą się nową porę roku. Spójrzcie sami…