Przygotowania do nocki świetlicowej w pełni 😍💃🕺🪩

Uwaga! Zbiórka o 18-tej, na piętrze, przy dyżurce👍

Grupa dzieci z kolorowymi balonami.

03. 06. 2022 r.

Międzyświetlicowe Zawody Biegowe

W piątek 27.05. odbyły się zawody biegowe zorganizowane przez wychowawców świetlicy SP 31.
W rywalizacji wzięło udział 8 szkół z Gdyni: SP 45, SP 52, SP 28, SP 42, SP 21, SP 40, SP 11 i gospodarze - SP 31.

Dzieci po zapoznaniu się z trasą i rozgrzewką miały do przebiegnięcia ok.300 m.
5 osobowe drużyny przystąpiły do rywalizacji o puchar świetlicy.
Walka była zacięta, a różnice w przebiegnięciu linii mety niewielkie.
I miejsce : SP 45
II miejsce: SP 31
III miejsce: SP 52

Po krótkiej przerwie odbył się bieg indywidualny, w którym wzięli udział wszyscy chętni uczniowie.
I miejsce: Szymon
II miejsce: Leonard
III miejsce: Fryderyk

Zwycięzcy otrzymali puchary i nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy zdobyli medale, wodę i słodką niespodziankę.

SP 31 reprezentowali:
Pola N.
Patryk W.
Mikołaj S
Aleksander K.
Jaś O.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, podziwiamy za wytrwałość i zapraszamy za rok!

Boisko szkolne - gruoa dzieci rozgrzewających się przed biegiem.

31. 06. 2022 r.

Konkurs pięknego pisania w świetlicy

Uczestnicy przepisywali wiersze oraz fragmenty prozy.
Mistrzem kaligrafii klas I została Aleksandra Cz. , klas II Yeva P., klas III Julia W.
Gratulujemy uczestnikom.

Kartka w linie z zeszytu szkolnego, czarne litery.

24. 05. 2022 r.

Konkurs "Wiedzy o zdrowiu"

Świetliczaki z klas II i III wzięły udział w drużynowym konkursie "Wiedzy o zdrowiu". Uczniowie mieli okazję popisać się wiedzą na temat zdrowia, zdrowego stylu życia oraz bezpieczeństwa.
Największą wiedzą wykazała się drużyna w składzie: Julia W., Pola G. i Letycja I. z klasy IIIA.
Zwycięzcom gratulujemy, a pozostałym uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za udział!!

20. 05. 2022 r.

Noc w świetlicy

Serdecznie zapraszamy dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej na "Dzień Dziecka nocą w szkole".

Białe tło, zielone, czarne i złote litery, litery, trzy baloniki: zielony, czerwony, żółty.

18. 09. 2022 r.

Kwiatowy ogród w świetlicy

Wykonanie prac plastycznych różnymi technikami.

Żółto-pomarańczowo-czerwone tło, różnokolorowe litery, prace dzieci - różnokolorowe kwiaty wykonane z papieru.

18. 05. 2022 r.

Świetliczaki podczas pracy

Dbamy o dekorację świetlicy i holu.

Dziewczynka, na stole biała kartka z naklejonymi kwiatami, trawą, słońcem.

13. 05. 2022 r.

Prace Świetliczaków

W świetlicy dzieci tworzą piękne prace plastyczne 🙂

Prace świetliczaków - wykonane z kulek papieru dwie pomarańczowe biedronki, żólty tulipan, czerwony kwiatek.

09. 04. 2022 r.

Nasza Świetlica zwyciężyła !!

Z przyjemnością informujemy że Julia W. zajęła I miejsce a Zuzanna W. otrzymała wyróżnienie w międzyswietlicowym konkursie plastycznym "Kartka Wielkanocna 3D". Konkurs zorganizowała Szkoła Podstawowa 37 w Gdyni.
Gratulujemy dziewczynom!!

13. 04. 2022 r.

Prace Świetliczaków

Koszyki wielkanocne z kolorowej krepiny w wykonaniu świetliczaków.

Koszyczki wielkanocne z krepiny.

08. 04. 2022 r.

Przedstawienie teatralne

W środę uczennice kl. II przygotowały przedstawienie teatralne dla kolegów i koleżanek że świetlicy. Dziewczynki samodzielnie zrobiły kukiełki, dekoracje oraz napisały scenariusz.
Zabawa była przednia!!

07. 04. 2022 r.

Kartki Wielkanocne na konkurs

Julia i Zuzia wykonały w świetlicy "Kartki Wielkanocne" na międzyświetlicowy konkurs plastyczny organizowany przez Szkołę Podstawową 37.
Trzymamy kciuki i życzymy jak najlepszych wyników!!!

01. 04. 2022 r.

Spotkanie z Panią pielegniarką

W tym tygodniu Świetliczaki układały regulamin zdrowia i piękności. W piątek odwiedziła nas Pani, która doskonale się orientuje w kwestii zdrowia - p. Violetta, nasza szkolna Pielęgniarka🙂
Dzieci wysłuchały porad jak dbać o higienę osobistą i o własne zdrowie, otrzymały też dyplomy za udział w spotkaniu.
Na koniec Heniu przeczytał wierszyk ułożony specjalnie dla naszego Gościa przez p. Agnieszkę. Dzieci wręczyły też przygotowane karty z podziękowaniem.
Pani Pielęgniarka obiecała, że jeszcze nas odwiedzi🙂

zielone tło, różnokolorowe kwiaty wykonane z papieru, napis Świetliczaki z SP31.

26. 03. 2022 r.

Wiosna 😍

Świetliczaki świętowały pierwszy dzień wiosny aktywnie, na świeżym powietrzu 🙂

Nogi dzieci, na stopach kolorowe skarpetki.

23. 03. 2022 r.