1 marca Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych

1. Z tej okazji biblioteka szkolna przygotowała wystawę w holu głównym szkoły.

2. Tradycyjnie uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym „Przysłowia mądrością narodów” organizowanym przez bibliotekę szkolną Gimnazjum nr 3.

Reprezentantki SP 31 Jagoda Błażejewicz i Kinga Lesner z klasy VIC zajęły I miejsce, a reprezentantki: Gimnazjum nr 12 Wiktoria Grzybowska i Patrycja Zadroga z klasy IC zajęły III miejsce. Gratulujemy!

Uczennice do konkursu przygotowała pani L. Janeczko.

3. „Królewna się nudzi” na gościnnych występach.

W ramach współpracy z biblioteką publiczną uczniowie z klasy VC pod opieką M. Baranowskej 22 marca br. ponownie zaprezentowali przedstawienie „Królewna się nudzi” w Filii nr 18 Miejskiej Biblioteki Publicznej. Przedstawienie zostało serdecznie przyjęte przez zgromadzoną publiczność. Przedstawienie w bibliotece było też okazją, aby młodych aktorów mogli zobaczyć na scenie i podziwiać ich najbliżsi.

4. Tymczasem pojawiła się wiosna i nadeszły Święta Wielkanocne.

5. Ilość wypożyczeń w marcu.