ŚWIETLICA SZKOLNA
Świetlica czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30 - 17.00
Z życia świetlicy
ZAPISY DZIECI DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Zapisy do świetlicy szkolnej od 04. 09. 2017 r. przez cały rok szkolny w godzinach pracy świetlicy (6.30 - 17.00)

Do pobrania:
KARTA ZGŁOSZENIOWA
REGULAMIN ŚWIETLICY
SYSTEM KONSEKWENCJI OBOWIĄZUJĄCY W ŚWIETLICY SZKOLNEJ WYNIKAJĄCYCH
Z ŁAMANIA PRZEZ UCZNIÓW NORM I ZASAD POSTĘPOWANIA

ANDRZEJKI W ŚWIETLICY

Dzisiaj w świetlicy odbyła się zabawa Andzejkowa, dzieci mogły dowiedzieć się co ich czeka w przyszłości, kto pierwszy zmieni stan cywilny, jakie imię będzie miał/a przyszła/y wybranka/nek i jaki zawód będą wykonywać.

Świetliczaki na koniec poczęstowały się owocami i wysłuchały co jaki owoc oznacza.

Dziękujemy za wspólne wróżenie i pamiętajmy, że to tylko zabawa, a przyszłość może być zupełnie inna...

ŚWIETLICA SZKOLNA ZAPRASZA

do udziału w konkursie kolęd, pastorałek i wierszy o tematyce Bożonarodzeniowej, który odbędzie się 18.12.2017r. o godz. 16.00.

Zapisy u wychowawców świetlicy do 1.12.

WYNIKI KONKURSU WIEDZY BAJKOWEJ

I miejsce: Zuzanna Antczak i Natalia Musiał
II miejsce: Natalia Serema i Laura Dolecińska
III miejsce: Rachela Rachańska i Konrad Błank

Gratulujemy!!!!

DRZEWO ŻYCZLIWOŚCI

21 listopada obchodziliśmy w świetlicy Dzień Życzliwości, dzieci wysłuchały opowiadań, pagadanek i zrobiły piękne drzewo, które ozdobiło hol główny.

PUCHAR GDYNI

Ostatni etap Pucharu Gdyni zakończony sukcesem, nasza szkoła pobiła rekord frekwencji!!! Na oficjalne wyniki jeszcze czekamy, ale podium będzie!

Szczególne gratulacje dla naszych najmłodszych uczestniczek i uczestników
z klas I: Laury Borowskiej (która mimo przeziębienia uparła się, że będzie walczyć o punkty dla szkoły i pobiegnie!), Nadii Skiby, Marty Teszki, Patrycji Engler, Laury Gustke, Macieja Fetty, Piotra Miki,
z klasy II: Darka Dobrzyńskiego (regularnie wygrywa biegi i w ostatnim etapie zajął I miejsce!),
z klas III: Dominiki Fetty, Szymona Orła, Pawła Sierakowskiego, Błażeja Mejera.

Super zabawa, piękne medale, polecamy!!!

BAJKI I BAŚNIE

Świetliczaki w tym tygodniu wysłuchały wielu bajek i baśni oraz zrobiły piękne prace plastyczne. Podsumowaniem hasła tygodniowego będzie konkurs wiedzy bajkowej, który odbędzie się w czwartek 23. 11. 2017 r. o godz. 13.30.

POMÓŻMY ZWIERZĘTOM PRZETRWAĆ ZIMĘ

Zachęcamy wszystkich do włączenia się w akcję pomocy dla zwierząt z "Ciapkowa". Okażmy dobre serce i podzielmy się choćby jednym przysmakiem ze zwierzątkami.

Zbieramy w świetlicy szkolnej: suchy pokarm, puszki, przysmaki, zabawki dla psów i kotów oraz koce.

KONKURS WIEDZY O POLSCE

9 listopada w świetlicy odbył się konkurs, w którym brali udział uczniowie klas trzecich.

Dzieci w dwuosobawych grupach rozwiązywały krzyżówkę oraz odpowiadały na pytania dotyczące historii naszego kraju.

LAUREACI KONKURSU:

I miejsce: Zuzanna Antczak i Natalia Musiał

II miejsce: Paweł Sierakowski i Wiktor Hannusch

III miejsce: Sofia Chirita i Franciszek Janeczko

11.11.
DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI

Z okazji naszego święta narodowego dzieci wysłuchały wielu pogadanek na temat historii naszego państwa, wykonały piękne prace plastyczne oraz pomagały w tworzeniu gazetek.

WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO
"STOP AGRESJI I PRZEMOCY"

I miejsce: Róża Dąbrowska ZSP nr 2

II miejsce: Laura Borowska SP 31

III miejsce: Sandra Siwik SP 42

III miejsce: Karol Voss ZSP nr 2

Dziękujemy za wszystkie doręczone do nas prace, gratulujemy zwycięzcą i zapraszamy do galerii zdjęć.

Prace plastyczne dzieci z klas "0"

Gdy pogoda nie dopisuje, dzieci tworzą piękne prace, które ozdabiają naszą szkołę:)