ŚWIETLICA SZKOLNA
PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 31 W GDYNI
Świetlica czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 17.00
Świetliczanin miesiąca

W miesiącu maju kolejny raz najwiekszą ilość gwiazdek zdobyła Simona Łuczak.
Gratulujemy!

W miesiącu marcu najwyższą ilość "gwiazdek" zdobyła Simona Łuczak z klasy I c.

Serdecznie gratulujemy!!!

29.02.2012 r odbyło się uroczyste wyłonienie świetliczanina miesiąca stycznia i lutego.
Został nim Kacper Tarczynski z klasy II a.

Ze względu na przerwę świąteczno - noworoczną wyłoniony został Świetliczanin Miesiąca listopada i grudnia.
Została nim Iga Kowalska.
Dodatkowo wyróżnieni zostali:
Jagoda Błażejewicz i Kacper Tarczyński.

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy i zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w plebiscycie. Nagrody czekają!

W miesiącu październiku 2011 nagrodę w konkursie "Świetliczanin Miesiąca" zdobył Jakub Jankowski z klasy III c. Serdecznie gratulujemy!

Mamy zaszczyt poinformować wszystkich odwiedzających naszą stronę, że wyłoniliśmy już laureatkę konkursu na Świetliczanina Miesiąca Września. Została nią Wiktoria Meier z klasy IIa.

Uzyskała ona największą liczbę gwiazdek w kategoriach: BYSTRA GŁOWA, PRACUŚ, PORZĄDNIŚ, SUPER KOLEGA, SUPER SPORTOWIEC I WSPANIAŁY ARTYSTA.

Zachęcamy inne dzieci by brały udział w naszym comiesięcznym konkursie,bowiem każde dziecko ma szansę zostać ŚWIETLICZANINEM MIESIĄCA. Warto, nagrody czekają!!!