ŚWIETLICA SZKOLNA
Świetlica czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 17.00
Z życia świetlicy

WIELKI SUKCES NASZEJ ŚWIETLICY
PODCZAS I PRZEGLĄDU MAŁYCH FORM SCENICZNYCH!

Impreza odbyła się 26. 04. 2012 r.
Dzieci ze świetlicy zajęły II miejsce w międzyszkolnym konkursie dla szkół gdyńskich organizowanym w Szkole Podstawowej nr 40.
Przegląd odbył się w związku z ogłoszeniem obecnego roku szkolnego Rokiem Janusza Korczaka, pod hasłem: "Janusz Korczak - wielkim przyjacielem dzieci".

Reprezentanci naszej szkoły:

Patrycja Sikora III b
Aniela Kołodziejczak II c
Marta Płuciennik III a
Karolina Miska III d
Angelika Szróbka I b
Iga Kowalska I b
Kacper Kozłowski "0" a
Kacper Tarczyński II a

Laureaci wystąpili z przedstawieniem słowno-muzycznym pt."Janusz Korczak i jego dzieci".

KONKURS EKO-MODA

18.04. odbył się konkurs "Eko-moda". Najbardziej kreatywne stroje zrobione zostały z… kubeczków plastikowych, worka na śmieci i kartonika po jajkach .
Z tematem nie mieli problemów uczestnicy konkursu - szybko okazało się, że po uruchomieniu wyobraźni twórcy z różnego rodzaju odpadków bez problemu stworzyli wspaniałe stroje.

Zwycięzcami konkursu zostały:

Marta Płuciennik z klasy III a

Klaudia Ignaszewska z klasy I d

Łucja Nawrot z klasy III e

Mimo małej frekwencji zabawa była udana, a modelki urządziły wspaniały pokaz swoich strojów.
Na wykonanie kreacji dziewczynki nie poświęciły wiele czasu, więc mamy nadzieje, że w przyszłości więcej dzieci weźmie udział w "Eko-modzie".
Gorąco zachęcamy również rodziców, aby wspierali i pomagali swoim pociechom przygotowywać się do konkursów.

KONKURS WIELKANOCNY ROZSTRZYGNIĘTY!

I miejsce w konkursie na "NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ WIELKANOCNĄ" zdobyła

ŁUCJA NAWROT z klasy III e.

II miejsce zajęła: Marta Płuciennik z klasy III a

III miejsce zajęła Oliwia Laskowska z klasy Ic

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wykonanie pięknych prac i gratulujemy pomysłu.

« Nowsze wpisy           Starsze wpisy »