ŚWIETLICA SZKOLNA
Z życia świetlicy
ZAPISY DZIECI DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Zapisy dzieci do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2015/2016 odbędą się
31 sierpnia 2015 r. (poniedziałek) w godz. 11.00 - 18.00.
Od 1 września 2015 r. karty przyjmowane będą przez cały rok szkolny według potrzeb rodziców (opiekunów).

Do pobrania:
KARTA ZGŁOSZENIOWA
REGULAMIN ŚWIETLICY
SYSTEM KONSEKWENCJI OBOWIĄZUJĄCY W ŚWIETLICY SZKOLNEJ WYNIKAJĄCYCH
Z ŁAMANIA PRZEZ UCZNIÓW NORM I ZASAD POSTĘPOWANIA

Niedawno został rozstrzygnięty MIĘDZYSZKOLNY KONKURS EKOLOGICZNY „DRUGIE ŻYCIE ŚMIECI”. Pod opieką pań ze świetlicy – pani Iwony Stępień i pani Violetty Suwały – dzieci wykonały piękne prace. Dwie z nich zostały docenione przez jury i… nagrodzono Tomka Dunajewskiego z kl. II B (wyróżnienie) oraz Szymona Mizerę z kl. I B (za udział).

Po zajęciach z wychowawcami, w oczekiwaniu na rodziców, uczniowie klas zerowych bawili się w budowniczych. A oto efekty tych poczynań…

Do wakacji kroków kilka, do wakacji parę chwil… Już niebawem odłożymy książki i teczki. Będziemy się relaksować, odpoczywać i słońca zażywać!!!

Gazetka - wakacje