ŚWIETLICA SZKOLNA

Wychowawcy Świetlicy

Świetlica - o dobrym świętym Mikołaju

PRZYGOTOWANIA DO CHARYTATYWNEGO KONCERTU ŚWIĄTECZNEGO

Przygotowania do charytatywnego koncertu świątecznego idą "pełną parą". Dzieci razem z wychowawcami świetlicy przygotowały dekoracje holu. Wszystkie ozdoby na choinki były wykonane własnoręcznie, proszę zobaczyć efekt naszej pracy.

CHOINKA

Choinka już gotowa, Mikołaj już był, a teraz czekamy na Święta Bożego Narodzenia.

Dzieci wraz z Wychowawcami pięknie ozdabiają świetlicę oraz hol wprowadzając wszystkich w odpowiedni nastrój.

ANDRZEJKOWA ZABAWA ŚWIETLICOWA

W piątek, w świetlicy odbyła się zabawa Andrzejkowa, dzieci mogły dowiedzieć się co ich czeka w przyszłości, kto pierwszy zmieni stan cywilny, jakie imię będzie miał/a przyszła/y wybranka/nek i jaki zawód będą wykonywać.

Świetliczaki jak zwykle dobrze i chętnie brały udział we wszystkich wróżbach, pamiętając, że to tylko zabawa.