ŚWIETLICA SZKOLNA

REGULAMIN ŚWIETLICY
SYSTEM KONSEKWENCJI OBOWIĄZUJĄCY W ŚWIETLICY SZKOLNEJ WYNIKAJĄCYCH
Z ŁAMANIA PRZEZ UCZNIÓW NORM I ZASAD POSTĘPOWANIA

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w świetlicy odbyły się zajęcia sprawdzające wiedzę dzieci na temat Pań tam pracujących :)

Dzieci zostały podzielone na grupy i wspólnie odpowiadały na różne pytania np. imiona i nazwiska wszystkich wychowawców, rozwiązywały krzyżówkę dotyczącą osób pracujących w szkole, musiały poznać na nagraniu która Pani czyta fragment bajki. Najwięcej zabawy dostarczyło dopasowywanie zdjęć pań z okresu dziecięcego. Było mnóstwo śmiechu i wszyscy dobrze się bawili.

"Jesienią, jesienią sady się rumienią..."

Piękna, kolorowa jesień zawitała do naszej szkoły, nad którą chętnie pracowały dzieci w świetlicy :)

PASOWANIE NA ŚWIETLICZAKA

Głównym celem tej uroczystości było przyjęcie do grona świetliczaków nowo przybyłych dzieci, a także stworzenia w świetlicy atmosfery radości oraz przyjaźni. Za nim uczniowie zostali przyjęci do grona świetliczaków musieli przejść bardzo ważny test gotowości świetlicowej. Pierwszaki musiały wykazać się odwagą, szeregiem umiejętności oraz wiedzą niezbędną dla każdego świetliczaka. Na zakończenie uczniowie przystąpili do ślubowania, gdzie złożyli uroczystą przysięgę. Każde dziecko otrzymało dyplom oraz słodką niespodziankę.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

TWORZYMY REGULAMIN ŚWIETLICY

Co roku, w pierwszych tygodniach września ustalamy sposób postępowania w świetlicy.

Świetliczaki bardzo chętnie uczestniczyły w tworzeniu regulaminu, który przypomina przez cały rok jak należy się zachowywać.