Akcja "Jeż w Wielkim Mieście"

"Kopczyk dla jeża" od klasy 3b i 3c 🥰🦔

Dzieci na trawniku.

30. 10. 2023 r.

Dyniolandia

27. 10. 2023 r.

Przedstawienie pt. „Jesienny bal”

Nasi najmłodsi uczniowie, czyli dzieci z zerówki - przygotowały roztańczone przedstawienie pt. „Jesienny bal”. Na widowni zasiedli rodzice małych aktorów oraz dzieci z klas 1, 2 i 3.
Bardzo dziękujemy Pani Monice i Pani Ali za wyreżyserowanie tak pięknego widowiska.

Dzieci w kolorowych strojach.

Filmik 1 >     Filmik 2 >     Filmik 3 >     Filmik 4 >

Grzybobranie w 3d 🍄

Ciemnozielone tło, papierowe kolorowe grzyby i liście.

3A w Muzeum Bursztynu w Gdańsku

Klasa 3a wybrała się do Muzeum Bursztynu w Gdańsku. Dzieci brały udział w bardzo ciekawej lekcji oraz podziwiały piękne "bursztynowe dzieła". To była wspaniała wycieczka!

Dzieci układające puzzle.

Koło Mały Przyrodnik

W ramach Ogólnopolskiego Projektu Luźne Lekcje Z Naukowcami uczniowie Koła MAŁY PRZYRODNIK zapoznali się z postacią Marii Skłodowskiej-Curie oraz wykonali eksperyment "Bańka w Bańce".

IC w akcji Jeż w Wielkim Mieście

Nasze kopce dla jeży oraz prace plastyczne z liści zebranych podczas pięknej, jesiennej pogody!

Prace uczniów - narysowany jeż z grzbietem z kolorowych liści klonu.

Jesienne drzewa klasy 2A🌳🍄🍁

Kompozycje z kolorowych liści klonu.