Zajęcia w sali edukacyjnej "Ognik"

16 maja uczniowie klasy 1 b wzięli udział w zajęciach, które odbyły się w sali edukacyjnej "Ognik" w Komendzie PSP w Gdyni. Podczas zajęć prowadzonych przez strażaka, dzieci miały możliwość zweryfikowania swojej wiedzy na temat zachowania podczas zagrożenia pożarem. Dziękujemy za przekazaną wiedzę oraz wspaniałą zabawę!

Dmuchawce, latawce, wiatr...

Prace dzieci z klasy 3c.

Kółko plastyczne klas młodszych

Wyniki konkursu

W sobotę 11 maja reprezentacja szkoły w skladzie: Hania i Oliwier z kl.3b, Michał z kl.2a i Patrycja z kl.2b zmierzyła się z rówieśnikami podczas "Wielkiego konkursu tabliczki mnożenia o wielką tabliczkę czekolady". W części sportowej byliśmy niepokonani i zajęliśmy 1 miejsce. Niestety część matematyczna sprawiła nam więcej problemów.

Prace na konkurs

Takie piękne prace jadą właśnie na konkurs plastyczny "Gdynia oczami jej najmłodszych mieszkańców" zorganizowany przez SP 48 w Gdyni. Serdecznie dziękujemy dzieciom z grup zerowych oraz z klas pierwszych za ciekawe prace a wychowawcom i rodzicom za zachęcenie do udziału w konkursie.

Kółko plastyczne

Radosne kółko plastyczne Pani Lidki kontynuuje swoją działalność. Więcej zdjęć na profilu FB szkoły.

Konkurs "Gdynia oczami jej najmłodszych mieszkańców"

Przypominamy, że nadal jest możliwość wzięcia udziału w konkursie "Gdynia oczami jej najmłodszych mieszkańców" dla kl. 0-1 oraz najstarszych grup przedszkolnych. Ostateczny termin dostarczenia prac do SP 48 w Gdyni został przedłużony i mija 13. 05. 2019 r. (poniedziałek). Prace można dostarczyć osobiście do Organizatora l ub do dnia 10 maja (piątek) do Moniki Marat sala 29c (SP 31).

Karta uczestnictwa

Do początku strony