Dzisiaj jest          

Zajęcia w sali edukacyjnej "Ognik"




16 maja uczniowie klasy 1 b wzięli udział w zajęciach, które odbyły się w sali edukacyjnej "Ognik" w Komendzie PSP w Gdyni. Podczas zajęć prowadzonych przez strażaka, dzieci miały możliwość zweryfikowania swojej wiedzy na temat zachowania podczas zagrożenia pożarem. Dziękujemy za przekazaną wiedzę oraz wspaniałą zabawę!

Galeria zdjęć


Dmuchawce, latawce, wiatr...


Prace dzieci z klasy 3c.

        

        

        


Kółko plastyczne klas młodszych


  

        

        


Wyniki konkursu


W sobotę 11 maja reprezentacja szkoły w skladzie: Hania i Oliwier z kl.3b, Michał z kl.2a i Patrycja z kl.2b zmierzyła się z rówieśnikami podczas "Wielkiego konkursu tabliczki mnożenia o wielką tabliczkę czekolady". W części sportowej byliśmy niepokonani i zajęliśmy 1 miejsce. Niestety część matematyczna sprawiła nam więcej problemów.

  

                    

        

        


Prace na konkurs


Takie piękne prace jadą właśnie na konkurs plastyczny "Gdynia oczami jej najmłodszych mieszkańców" zorganizowany przez SP 48 w Gdyni. Serdecznie dziękujemy dzieciom z grup zerowych oraz z klas pierwszych za ciekawe prace a wychowawcom i rodzicom za zachęcenie do udziału w konkursie.

  

        

        

        


Kółko plastyczne


Radosne kółko plastyczne Pani Lidki kontynuuje swoją działalność. Więcej zdjęć na profilu FB szkoły.

  

        

        

        


Konkurs "Gdynia oczami jej najmłodszych mieszkańców"


Przypominamy, że nadal jest możliwość wzięcia udziału w konkursie "Gdynia oczami jej najmłodszych mieszkańców" dla kl. 0-1 oraz najstarszych grup przedszkolnych. Ostateczny termin dostarczenia prac do SP 48 w Gdyni został przedłużony i mija 13. 05. 2019 r. (poniedziałek). Prace można dostarczyć osobiście do Organizatora l ub do dnia 10 maja (piątek) do Moniki Marat sala 29c (SP 31).

Karta uczestnictwa

Regulamin konkursu

  


Do początku strony


Starsze wpisy »