Spektakl "Królowa śniegu"

Dnia 5 i 7 grudnia wszystkie klasy 1, 2 i 3 były w Teatrze Miejskim w Gdyni na spektaklu "Królowa Śniegu". Zachwycająca gra aktorów, piękne stroje i muzyka, moc wrażeń i kulturalnych przeżyć. Kto nie był i nie widział koniecznie musi się udać i zobaczyć.

Warsztaty II b

Dnia 5 XII w klasie II b odbyły się warsztaty świąteczne. Wspólnie robiliśmy kartki świąteczne.

Zaproszenie

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 31 w Gdyni, zarówno klas młodszych jak i starszych serdecznie zapraszają na Koncert Charytatywny "Leć kolędo leć" dnia 18 grudnia o godzinie 17.30.

Uzyskany dochód ze wstępów zostanie przekazany Bursztynowej Przystani - jest to Dom Hospicyjny dla Dzieci prowadzony przez Stowarzyszenie Hospicjum im. Św. Wawrzyńca. Poczujmy świąteczną atmosferę i otwórzmy swoje serca. Nie ma nic piękniejszego niż taki prezent dzieci - dzieciom.

Mikołajki w klasach młodszych

Więcej zdjęć na profilu FB szkoły

Balonowe zajęcia w 3c

Do początku strony