Dzień Babci i Dziadka w grupie 0"b"

Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci z grupy 0"b" wraz z wychowawczynią p. Iwoną przygotowały małą uroczystość. Zaproszeni goście, czyli Babcie i Dziadkowie, przybyli bardzo licznie i wysłuchali wierszy oraz piosenek z okazji tak wspaniałego święta. Za swój występ dzieci dostały duże brawa, ale najwięcej uśmiechów (zarówno u dzieci, jak i gości) pojawiło się podczas inscenizacji "Rzepki" Juliana Tuwima. Dzieci wręczyły także swoim najbliższym drobne, własnoręcznie przygotowane upominki, a każda babcia i każdy dziadek mógł odszukać w klasie także swój portret.

To spotkanie upłynęło w miłej atmosferze i przy przepysznym poczęstunku, o który zadbali rodzice dzieci (DZIĘKUJEMY!). Podziękowanie także dla P. Ani - mamy Amelki za zdjęcia :)

;

Aktualizacja zapisów za zajęcia w ferie zimowe

11.02 Loopy'sWorld - 4 miejsca

12.02 Kino/Lego Przygoda 2 - 2 miejsca

13.02 Fabryka Pizzy - brak miejsc

14.02 JumpCity - 2 miejsca

15.02 U7 - 2 miejsca

18.02 JumpCity - 3 miejsca

19.02 Kino/Jak wytresować Smoka 3 - 3 miejsca

20.02 Amazonia - 1 miejsce

21.02 U7 - 3 miejsca

22.02 Eksperyment - 5 miejsc

Jeśli jest jeszcze ktoś chętny zapraszamy do zapisów. Zapraszamy również klasy 0 i 4/5. Szczegóły w regulaminie.

Monika Marat i Iwona Wolska.

Zabawy 3c na górce

Mróz niewielki, śniegu sporo,
to najlepszy czas,
żeby wybrać się na sanki
na narciarski szlak.
Nikt z nas zimy się nie boi,
na mróz dobry ruch,
wielka frajda zjeżdżać z góry,
kiedy śnieg jak puch.

Jadwiga Koczanowska

Zabawy 1c na śniegu

Aktualizacja zapisów na ferie w klasach młodszych

Zapisy na ferie w klasach 1-3 dobiegają do końca zostały pojedyńcze miejsca ale brak już miejsc na 13 lutego na warsztaty w Fabryce Pizzy. Kto jest chętny szybciutko pisać. Opiekunowie chętnych rodzeństw z klas 0 i 4 od dzieci z 1 - 3 już zapisanych proszeni o kontakt mailowy - zostaną przyjęci w pierwszeństwie w rekrutacji dodatkowej. Zasady podane wcześniej w regulaminie.

Monika Marat i Iwona Wolska.

Cichacze w 3 c

W klasie 3c zamieszkały własnoręcznie zrobione „Cichacze". Kolorowe stworki totalnie oczarowały dzieci i już zdążyły się z nimi zaprzyjaźnić. Są bardzo przyjazne, lubią się tulić, lubią być głaskane. Towarzyszą dzieciom podczas zajęć, ale bardzo boją się hałasu...Kiedy jest głośno - uciekają!!! Jako nauczyciel byłam zaskoczona ciszą jaka zapanowała na zajęciach - okazało się, że to Ja byłam dziś najgłośniej i dzieci prosiły mnie żebym ciszej mówiła - nieprawdopodobne...W klasach młodszych na korytarzach odbywają się zajęcia wf - no i niestety nie jest cicho - ale i z tym można sobie poradzić - jak - zobaczcie sami pomysłowość uczniów 3c.

Więcej zdjęć na profilu FB szkoły

;

HURA!!!! Hania zdobyła nagrodę w konkursie "Gdyńskie wierszowanie"

Aktualizacja zapisów na ferie w klasach młodszych

Zapisy na ferie ruszyły, pierwsze zgłoszenia dotarły tuż po północy. Są jeszcze wolne miejsca zapraszamy - po co siedzieć i się nudzić w domu... A u nas same wycieczki!!!! Zostało średnio po 5 - 7 miejsc dziennie - zależy jaki dzień. Cały czas czekamy na zgłoszenia.

Po 22 stycznia zostanie uruchomiona rekrutacja dla klas 0 i 4 - w pierwszeństwie zostaną przyjęte rodzeństwa zapisanych dzieci.

Serdecznie pozdrawiamy. Monika Marat i Iwona Wolska.

1c na łyżwach

1c ponownie na łyżwach - czyli doskonalenie umiejętności oczywiście na wesoło i bezpiecznie. Ale świetnie sobie radzą!!!!

Zachęcamy do korzystania z darmowych godzin gdyńskiego lodowiska dla szkół.

Wizyta grupy 0"b" w przedszkolu

W środę grupa 0"b" odwiedziła dzieci z grupy Sówek z Przedszkola nr 56 i obejrzała przedstawienie świąteczne w wykonaniu przedszkolaków.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie, wspólne śpiewanie kolęd oraz wzruszające przypomnienie świątecznej atmosfery.

Zimowe zajęcia plastyczne w kl 3c

Zimo, zimo gdzie jesteś...troszkę śniegu by nam się chciało... Mroźne prace plastyczne klasy IIIc - pingwinkowe rodziny z "8" i bałwanki "3D".

1c pierwszy raz na lodowisku

Klasy III - aktywne zajęcia wf na lodowisku

Międzyszkolny konkurs plastyczno - literacki
"Morze pędzlem i piórem malowane"