Dzisiaj jest          

SP 31 w wiosennym nastroju


  

        

        


3c w Grodzisku Sopot


3c i wyjazd integracyjny z rodzicami do Grodziska w Sopocie dnia 22 marca. Dziękuję za wspólnie spędzony czas, kolejne wspomnienia do kolekcji. Wychowawca Monika Marat.

        

              

              

        

        


Kółko plastyczne klas 1 - 3


Kółko plastyczne również powitało wiosnę pachnącymi pracami plastycznymi.

  

        

        


Nasz dzień bez elektrośmieci
2 kwietnia 2019 r. w godz. 7.45 – 12.30


Zachęcamy do oddawania elektrośmieci na rzecz naszej placówki.

Nasza szkoła bierze udział w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym "Moje miasto bez elektrośmieci".

Działając wspólnie, dostajemy szansę uczenia się w nowoczesnych warunkach!

Przynieś elektrośmieci w dniu 2 kwietnia 2019 r.

Co zbieramy?

"Moje miasto bez elektrośmieci" - prezentacja


Kangur Matematyczny


21 marca odbyła się w naszej szkole kolejna edycja międzynarodowego konkursu „KANGUR MATEMATYCZNY". W tym roku w konkursie wzięło udział 12 uczniów klas II i 3 uczniów klas III, którzy rozwiązywali różnego typu zadania i łamigłówki logiczne w swoich kategoriach wiekowych (Żaczek – klasy 2, Maluch – klasy 3). Czekamy na wyniki i mocno trzymamy za wszystkich kciuki!!!

  


Apel wiosenny


I stało się! Dzięki staraniom Pań, Uczniów i Rodziców z klas II, a także całej naszej społeczności wczesnoszkolnej przywołaliśmy WIOSNĘ! Było wesoło, barwnie i tematycznie. Nastrój radości i nadziei na lepszy czas nie opuszczał nas przez cały dzień. Jesteście wspaniali! Tak trzymać! Jestem z Was dumna.

Wasza pani Dyrektor


Pełna fotorelacja na profilu FB szkoły

  

  

        

  

        

        

  

        


Sukces w międzyszkolnym konkursie plastycznym


Sukces w międzyszkolnym konkursie plastycznym origami płaskie z koła "Podwodny świat" zorganizowanym przez SP nr 34 w Gdyni!!! Zobaczcie ile nagród zdobyliśmy!!!

Kategoria klas 0 - I

II miejsce Oliwia i Marcel z 0b

III miejsce Lena z 0b

Kategoria klas II - III

II miejsce - Mikołaj z IIIc

III miejsce Mateusz z IIIc

wyróżnienie Wiktoria z IIIc

  

            

            

              

              


CUKIEREK, CYTRYNKA I CEBULKA,
czyli co nowego słychać w grupie 0"b"


W tym tygodniu grupa 0"b" poznaje literę "c" i w związku z tym sprawdzaliśmy, czy cukierki są słodkie oraz pisaliśmy tajemniczą wiadomość do rodziców wykorzystując sok z cytryny. Najpierw jednak przyniesione cytrynki dokładnie obejrzeliśmy pod lupami. A przygotowując się do wiosny postanowiliśmy wyhodować szczypiorek. Zobaczymy za parę dni, co wyrośnie z naszych cebulek :)

  

       

  

       

       

       

       

       


Pobyt 3a i 3b w Muzeum Miasta Gdyni
- wykonywanie w grupach budynków charakterystycznych dla naszego miasta.


  

       

       

       


Kółko plastyczne klas I - III


  

       

       

       

       

       


Wiosenny żabi konkurs


Dziś rzecz niesłychana się stała w naszej szkolnej bibliotece żaby skakać zaczęły, książki oglądać, czytać i wypożyczać. Wiosna idzie chyba ... a wiosnę książki nowe i pachnące zabrać do domu warto. Tyle żab....ile? Kto policzy? No właśnie kto policzy? Ale nie żaby a książki? Poniedziałek, wtorek, środa - przyjdź do szkolnej biblioteki "Pod zieloną żabą", wypożycz dowolną książkę i zgadnij ile książek jest w szkolnej bibliotece. Na zwycięzcę, który poda prawidłową liczbę w czwartek 21 marca, w Pierwszy Dzień Wiosny czekać będzie czekolada. Duża czekolada. Czekamy na Was!!!!

  

            

            

       

       

       

       


  

Zebrania z rodzicami dnia 20 i 21 marca według godzin ustalonych z wychowawcami. Klasy 3 młodsze wspólne zebranie godzina 17.45 w sali 29c. Po spotkaniu dotyczącym klasy 4 spotkania z wychowawcami. Obecność obowiązkowa.Jak udzielić pierwszej pomocy - zajęcia praktyczne w 3c


Jak ważne jest udzielenie pierwszej pomocy i jak to się robi? 3c notatkę z podręcznika wzbogaciła zajęciami praktycznymi. Było też oglądanie filmu edukacyjnego z instruktażem użycia AED oraz czytanie książki dostępnej w naszej szkolnej bibliotece.

  

            

            

            


Klasy młodsze w Filharmonii


Wszystkie klasy pierwsze i drugie wybrały się dzisiaj 12 marca do Filharmonii w Gdańsku na koncert edukacyjny "Fortepian Treflika". Wykorzystując piękną pogodę po koncercie wychowawcy z dziećmi przespacerowali się po Starówce. Wrażeń mnóstwo. Wspaniała wycieczka.

       

  

       

  

       


Mali badacze - eksperymenty w klasie 1 b


                       

                       

  

     


Dzień Dziewczynek grupa 0b


3c miała dość nietypowe obchody 8 marca. Dzieci w nawiązaniu do dzisiejszego święta poznawały życie dawnych gdynian i gdynianek w Muzeum Miasta Gdynia, podziwiały widok na miasto z Kamiennej Góry i świętowały poczęstunkiem w KFC.

  

     

     

     


Prace klas I-III
na miedzyszkolny konkurs plastyczny Doliny Redy i Chylonki
pt. "W domowym piecu spalanie smieci truje i rujnuje"


  

     

     


Dni Otwarte SP 31 klasy młodsze


Dni Otwarte SP 31 klasy młodsze

Dni Otwarte SP 31 klas młodszych już się zakończyły. Bardzo, bardzo się cieszymy, że tak licznie, całymi rodzinami przyszliście nas odwiedzić. Około 70 dzieci zwiedziło dziś naszą niezwykłą szkołę. Dzieci świetnie się bawiły w szkolnych salach, sali gimnastycznej, na stołówce, świetlicy, w bibliotece i gabinecie logopedycznym poznając radosne i pełne miłości Panie nauczycielki. Uśmiechy naszych gości mówią same za siebie. Dziękujemy za możliwość robienia zdjęć naszym gościom.

Więcej zdjęć na profilu FB szkoły.

Galeria zdjęć


1 procent dla Magdy


Pomóżmy Magdzie uczennicy naszej szkoły z klasy 2a.

  

  


Pracownia lalek 2a


Dzisiaj naszą klasę 31c zamieniliśmy w pracownię lalek. Stworzyliśmy magiczne postacie: rycerzy, księżniczek, pirata, kota, a nawet Batmana. Wyobraźnia górą!!! Pozdrawia 2a - wychowawca Marzena Sanocka.

                    

                    

     

     


Poznawanie przez doświadczanie


Czy powietrze można zobaczyć, dotknąć, powąchać...z czego składa się powietrze i jakie ma właściwości???? Tego wszystkiego podczas doświadczeń na zajęciach, próbowały samodzielnie dowiedzieć się dzieci z klasy 3c.

                    

            

  

     

     

     


Dzień Dziewczynek IIIc


3c miała dość nietypowe obchody 8 marca. Dzieci w nawiązaniu do dzisiejszego święta poznawały życie dawnych gdynian i gdynianek w Muzeum Miasta Gdynia, podziwiały widok na miasto z Kamiennej Góry i świętowały poczęstunkiem w KFC.

                    

                    

    

     

     

     


Dzień Dziewczynek IIa


2a spędziła 8 marca smakowicie w Fabryce Pizzy.

    

      

     


Dzień Dziewczynek 2b


2b świętowała w Fabryce Pizzy

        

     


Dzień Dziewczynek Ic


1c spędziła 8 marca bawiąc się w Amazoni

                    

                    

                    

                    


Dzień Dziewczynek Ib


W dniu 7 marca klasa I B odwiedziła salę zabaw Amazonia, aby świętować zbliżające się Święto Dziewczynek. Wszyscy bawili się doskonale! Były labirynty, zjeżdżalnie, trampoliny, karuzele, akumulatorowe samochodziki, boisko do gry w piłkę nożną i koszykówkę, zagadki, gry, tańce oraz wspaniały poczęstunek. Pani Moniko, dziękujemy za pizzę! Była pyszna!

                    

                    

     

     


Origami płaskie z kół "Podwodny świat"


Takie piękne prace wykonały dzieci klasy 3c i 0b na Międzyszkolny Konkurs Plastyczny techniką origami płaskie z kół organizowany przez SP 34 w Gdyni. Prace są wykonane samodzielnie przez dzieci podczas zajęć plastycznych w szkole, pod opieką wychowawcy Iwony Nawrot i Moniki Marat.

Fotorelacja na FB szkoły.

  

     

     

     

     


Kółko plastyczne rozpoczyna działalność


KÓŁKO PLASTYCZNE KLAS I-III rozpoczyna w tym tygodniu działalność i serdecznie zaprasza wszystkie chętne dzieci CZWARTEK 12.55 -14.35 s 15c. Prowadzący: Lidia Kopica.

Na kółko plastyczne 7 marca dzieci przynoszą: kolorowy blok rysunkowy A3, klej do papieru, nożyczki, papierowe foremki do babeczek, krepinę kolory zielony, żółty, czerwony, niebieski, różowy, cekiny, klej magik, dziurkacze ozdobne kwiatki i motylki.

Co tydzień, w każdy poniedziałejk, na dole w szatni będzie kartka co trzeba przynieść na kółko w danym tygodniu.