Akcja Samorządu Szkolnego: "Podziel się pluszakiem"

Zbieramy pluszaki nowe lub w stanie idealnym
   dla potrzebujących Dzieci.

Termin akcji:od 12. 11. 2018 r. do 14. 12. 2018 r.

Miejsce zbiorki: sala 31a.

Zrób coś miłego dla innych i podziel się pluszakiem!

05 października przedstawiciele Samorządu Szkolnego wzięli udział w jubileuszowym, dziesiątym spotkaniu w Szkole Podstawowej nr 10 dotyczącym transportu zrównoważonego i komunikacji trolejbusowej. Potem przemieścilismy się autobusem hybrydowym do zajezdni trolejbusowej i poznaliśmy tajniki pracy. Mieliśmy też okazję zobaczyć pierwszy w Gdyni autobus przegubowy. Było bardzo ciekawie!

Samorząd Szkolny ogłasza konkurs na Potret ulubionego nauczyciela:) Narysuj portret nauczyciela dowolną techniką i dostarcz do pani Borawskiej (sala 31a) do 12 października. Czekają nagrody! 🙂🙂🙂

Samorząd Szkolny organizuje coroczną akcję "Bądź eco - oddaj zużyty telefon komórkowy". Jeśli masz w domu zepsuty telefon i nie wiesz co z nim zrobić - przynieś go do sali 31a a my przekażemy go do recyclingu. Każdy uczeń, który weźmie udział w akcji otrzyma punkty plusowe za działalność ekologiczną. Zbiórka trwa do 9 listopada! Zapraszamy!

Do początku strony