Niespodzianka w bibliotece

W bibliotece szkolnej po przerwie świątecznej taka niespodzianka pod choinką - nowe książki i gry.

07. 01. 2020 r.

Pasowanie na czytelnika - klasa I A

W środę, 4 grudnia, uczniowie klasy I a zostali pasowani na czytelników biblioteki szkolnej. Uroczystość była dla nich miłym przeżyciem, świadczą o tym uśmiechnięte buzie pierwszoklasistów.

06. 12. 2019 r.

Pasowanie na czytelnika - klasa I C

3 grudnia w poczet czytelników biblioteki szkolnej została przyjęta klasa I c. Oto relacja z tej miłej uroczystości.

03. 12. 2019 r.

Pasowanie na czytelnika - klasa I B

Dziś uczniowie klasy I b zostali przyjęci w poczet czytelników biblioteki szkolnej.

Poznali zasady korzystania ze zbiorów bibliotecznych, wysłuchali bajki przedstawionej za pomocą teatrzyku Kamishibai, złożyli przyrzeczenie i wypożyczyli książki.

02. 12. 2019 r.

Wizyta dzieci z Przedszkola nr 32 w Gdyni "Cisowiaczki"

W środę 27.11. do naszej szkoły zawitały dzieci z Przedszkola nr 32 w Gdyni "Cisowiaczki".
"Kaczorki" uczestniczyły w zajęciach sportowych "Akademia Biegania", które zorganizowały nauczycielki ze świetlicy i biblioteki szkolnej. Dzieci zostały przywitane wierszykiem o sporcie, następnie nauczyły się jak prawidłowo wykonać ćwiczenia rozgrzewające przed biegiem. Przyszli sportowcy rywalizowali między sobą wykonując zadania sprawnościowe, oraz nauczyły się jak biegać w sztafecie. Na koniec, zmęczone przedszkolaki wysłuchały pięknego opowiadania relaksacyjnego. Dzieci otrzymały również zdrowy posiłek przygotowany przez Panie ze stołówki szkolnej - lemoniadę oraz jabłuszka i mandarynki. Wizyta była udana, co potwierdziły uśmiechy na twarzach dzieci. Zapraszamy częściej.

28. 11. 2019 r.

Dzień Pluszowego Misia

Z okazji Dnia Pluszowego Misia bibliotekę szkolną odwiedziły dzieci z klas zerowych. Wysłuchały wesołej bajki o misiu i jego sąsiadach a także otrzymały list z ważną informacją dla rodziców.

Oprócz dzieci z grup przedszkolnych do biblioteki zawitali również uczniowie i ich misie z klas I - III. Było pluszowo i kolorowo 🐨🐼

26. 11. 2019 r.

25 listopada Dzień Pluszowego Misia

Pluszowe misie zapraszają do biblioteki szkolnej po misiowe książeczki. 🐨📚