data

Wszystkie informacje na temat Kampanii znajdują się na stronie: www.mobilnagdynia.pl oraz www.rowerowygdansk.pl.

data

Informujemy, że Samorząd Szkolny przyłączył się w tym roku do kampanii Rowerowy Maj.
Zachęcamy Was do wzięcia udziału w akcji mającej na celu aktywne przyjeżdżanie do szkoły od 4 do 31 maja. Rejestrowane będą przyjazdy na rowerach, hulajnogach, wrotkach. Do zdobycia atrakcyjne nagrody - dla ucznia, a także dla najaktywniejszej klasy.
Bądźcie z nami aktywni w maju! Szczegóły wkrótce.

DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

Zapraszamy na Dyskotekę Andrzejkową dnia 26. 11. 2015 r. (czwartek) w godz. 15:45 do 17:45. Wstęp: 1 zł.
Będą wróżby, fajna muzyka i dobra zabawa! Dla każdego uczestnika słodki upominek.
Nie może Cie zabraknąć!

data

25. 11. 2015 r. - Światowy Dzień Pluszowego Misia.
Każdy kto tego dnia przyniesie misia do szkoły będzie zwolniony z niezapowiedzianych kartkówek, odpowiedzi i zdobędzie pieczątkę Samorządu!
Zapraszamy:) Pokażcie Wasze Misie:)

GÓRA GROSZA

Samorząd Szkolny po raz kolejny zaprasza do udziału w ogólnopolskiej akcji GÓRA GROSZA. Od 23.11. do 4.12. zbieramy grosiki w sali 31a.
Po zakończeniu zbiórki pieniądze zostaną przekazane dzieciom z Rodzin Zastępczych.
(więcej informacji na Towarzystwo Nasz Dom)

Przyłącz się i pomóż innym!

PODZIEL SIĘ PLUSZAKIEM

ODDAJ ZUŻYTY TELEFON KOMÓRKOWY
- ODBIERZ NOWY APARAT FOTOGRAFICZNY

Szanowni Nauczyciele, drodzy Uczniowie oraz Rodzice!

W nawiązaniu do międzynarodowej kampanii "Sprzątanie Świata" (Clean Up the World) pragniemy przypomnieć, że zużyte, uszkodzone telefony komórkowe zawierają metale ciężkie, takie jak ołów oraz kadm i są zagrożeniem dla naszego środowiska naturalnego, szczególnie wody i gleby. Dlatego Samorząd Uczniowski Naszej Szkoły dołącza się do ogólnopolskiej akcji ekologicznej, w której zebrane zużyte lub uszkodzone telefony zostaną przekazane do profesjonalnego recyklingu.

Honorowy patronat nad naszymi działaniami objął profesor Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie Pan Zbigniew Nęcki.

Do 14.11.2015 r. przeprowadzamy zbiórkę zużytych, starych telefonów komórkowych bez baterii. Stan techniczny telefonów nie ma żadnego znaczenia. Telefon nie musi być sprawny i może być uszkodzony. Szkoły otrzymają certyfikat potwierdzający uczestnictwo w akcji ekologicznej, a szkoły które zbiorą większą ilość telefonów w przeliczeniu na ucznia (szczegóły w formularzu zgłoszeniowym) otrzymają atrakcyjne cyfrowe aparaty fotograficzne.

Włączając się do akcji przyczynimy się do ugruntowania postaw i nawyków ekologicznych, dzięki którym nasza planeta będzie z roku na rok czystsza i bezpieczniejsza.

Zacznijmy sprzątanie świata od własnego biurka i otoczenia.

Dziękujemy za ekologiczną postawę i oczekujemy na Wasze zaangażowanie.

Samorząd Uczniowski

Telefony przynosimy do sali 31a. Pamiętaj, by przynieść kartę lojalnosciową Samorządu Szkolnego, bo każdy przyniesiony telefon to punkty plusowe dla Ciebie!!

data

Pieczątki do zdobycia o 11:25 w pobliżu pokoju nauczycielskiego:)

data

Prace oddajemy Pani Karolinie Borawskiej, Jagodzie Korbie lub Natalii Łukowicz.

data

Dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka została przełożona na dzień 8. 10. 2015 r.

data

Chcesz zdobyć pieczątkę? W pierwsze puste miejsce na karcie lojalnościowej wpisz datę:

24. 09.