dataOGŁOSZENIE

UWAGA UCZNIOWIE KLAS VI

Wnioski lub zgłoszenia z załącznikami do Gimnazjum nr 12 przyjmowane są do sekretariacie do 22 czerwca (środa).

Dokumenty (oryginały świadectw i zaświadczeń ze sprawdzianu) będą przyjmowane w Gimnazjum nr 12 w sali nr 9 B:

• 24 czerwca (piątek) - 12:30 - 14:00
  • 27 czerwca (poniedziałek) - 9:00 - 13:00
  • 28 czerwca (wtorek) - 9:00 - 12:00

Listy uczniów niezakwalifikowanych wywieszone zostaną 1 lipca (piątek) do godziny 12:00.

Listy uczniów przyjętych do Gimnazjum nr 12 wywieszone zostaną 6 lipca (środa) po godzinie 12:00.

dataWYNIKI KONKURSÓW PRZYRODNICZYCH

Uczniowie klas IV - VI wzięli udział w dwóch międzyszkolnych konkursach zorganizowanych przez Szkołę Podstawową nr 29 w Gdyni.

W II Międzyszkolnym Konkursie Ekologicznym „Drugie życie śmieci - zwierzęta z odpadów”

I miejsce zajął Marcin Glapiński z kl. VI A.

W II Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym "Młody obserwator przyrody”

I miejsce zajęła Natalia Kamińska z klasy VI B
III miejsce zajął Szymon Sass z klasy IV A
Wyróżnienia otrzymali:
Marcin Glapiński z klasy VI A
Marek Mazurczak z klasy VI A

Uczniowie, którzy wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Prac Badawczych „Młody naukowiec” realizowanym w ramach projektu „Zróbmy to razem…” pod patronatem Prezydenta Miasta Gdyni Wojciecha Szczurka otrzymali nagrody za udział w konkursie.

Gratulujemy!

Starsze wpisy »