data

Samorząd Szkolny dziękuje wszystkim za przybycie na dyskotekę! Sądząc po radosnych uśmiechach myślimy, że zabawa sie udała! Do zobaczenia na kolejnej zabawie.

Przypominamy też o braniu aktywnego udziału w akcjach Samorządu Szkolnego. Zbierajcie pieczątki i znaczki na II semestr i bawcie się z nami!

data

27 listopada 2014 roku odbyła się szkolna Dyskoteka Andrzejkowa. Na parkiecie szalało wielu uczniów. Zabawa była udana i wszyscy wychodzili w radosnych nastrojach.
Samorząd Szkolny dziękuje uczestnikom dyskoteki za tak liczne przybycie i zaprasza na następną - w karnawale.

data

Samorząd Szkolny zbiera nowe maskotki (lub używane ale w stanie idealnym!), które będą podarowane jako prezent świąteczny dla potrzebujących Dzieci. Pluszaki przynosimy do p. Borawskiej od 17 listopada do 15 grudnia.
Przynosząc pluszaki zabierz ze sobą kartę Samorządu Szkolnego!

data

30 września Samorząd Szkolny zorganizował dyskotekę z okazji Dnia Chłopaka. Uczniowie świetnie się bawili, a uczennice miały okazję złożyć chłopcom pisemne życzenia, które można przeczytać na 1 p. budynku A.
Dzięki świetnym dj-om - Natalii i Maćkowi (uczniowie gimnazjum) parkiet był rozgrzany do czerwoności!
Liczymy, że na kolejną - Andrzejkową - dyskotekę przybędzie jeszcze więcej uczniów i będziemy się bawić wspólnie!

data

Dyskoteka szkolna z okazji Dnia Chłopaka odbędzie się dnia 30 września 2014 r.
w godzinach 15.45 - 17.45.

ZAPRASZAMY!!!